Akademia Wizażu i Stylizacji - Opole

Akademia Makijażu i Stylizacji „Kreowanie Stylu” to niepubliczne kursy organizowane w Opolu. Jest to jedyna taka Akademia w województwie, która zajmuje się tylko i wyłącznie tematyką stylizacji i makijażu. Jesteśmy specjalistami w tych dziedzinach.
Twórca Akademii kładzie bardzo duży nacisk na jak najwyższy poziom nauki. W związku z czym każda osoba jest zobowiązana do zaliczenia każdego z przeprowadzonych bloków tematycznych, do wykonania prac autorskich oraz odpowiedniej ilości makijaży. Musi również przygotować się do sesji fotograficznej oraz wziąć w niej czynny udział.


Dane teleadresowe - Akademia Wizażu i Stylizacji

Adres: Szpitalna 3/11, 45-010 Opole
Telefon: 660 676 396

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.